Impregnacja ogniochronna

burnblockoldenwood_new

ZPD EUREX oferuje kompleksowe usługi uniepalnienia duńskim środkiem Burnblock. Impregnujemy ogniochronnie dla klientów indywidulnych, przemysłu oraz dla instytucji użytku publicznego. Oferujemy dwa rodzaje impregnacji:
  • próżniowo – ciśnieniowa,
  • powierzchniowa.

Impregnacji poddajemy wszelkie gatunki drewna, a także materiały drewnopochodne zwłaszcza sklejki oraz LVL.

Oferujemy ogniotrwałe produkty z grupy wyrobów konstrukcyjnych m.in.: belki, podpory, krokwie, nadproża okien i drzwi, podciągi, płatwie, kalenice, murłaty, jętki, kleszcze, deski okapowe, deski czołowe itp.

uslugi-deski-3uslugi-03 uslugi-7

Każda impregnacja zostaje potwierdzona Protokołem Zabezpieczenia wymaganym przez organy kontrolne takie jak Państwowa Straż Pożarna. Dodatkowo po impregnacji próżniowo-ciśnieniowej dołączony jest wydruk/raport z procesu impregnacji w autoklawie.

BURNBLOCK jest w 100% organicznym i nietoksycznym produktem ognioochronnym, który w naturalny sposób i szybko ulega biodegradacji. BURNBLOCK efektywnie działa na wszystkich rodzajach materiałów absorbujących, ponieważ produkt odcina dopływ tlenu i tym samym uniemożliwia rozszerzanie się ognia.

BURNBLOCK otrzymał wysoką notę EuroClass B w klasyfikacji przeciwpożarowej, co oznacza, że jego właściwości odpowiadają preparatom ognioochronnym wielkich, międzynarodowych producentów.

BURNBLOCK został poddany dokładnym badaniom w Instytucie Techniki Budowlanej oraz Duńskim Instytucie Technologicznym, który wydał oświadczenie, że produkt ten jest całkowicie nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego.

BURNBLOCK oferuje więcej niż wydajną ochronę przeciwogniową – oferuje bezpieczeństwo dla ludzi.

Szczegółowe informacje o produkcie i jego zastosowaniu na stronie http://oldenwood.pl

autoklaw-bb

podklad-1v2-jpg-burnblock